forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności KREATYWNE ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W KLASACH 1a, 5a,
Drukuj Email

KREATYWNE ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
w klasach 1a i 5a


W pośpiechu dnia codziennego oraz natłoku plastikowych ozdób zalewających sklepy, zapominamy o pięknych ozdobach wykonywanych przez naszych dziadków. Wykorzystując naturalne surowce przyrodnicze oraz własne pomysły tworzyli dawniej oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe. Chcąc przybliżyć dzieciom tematykę własnoręcznie wykonywanych ozdób bożonarodzeniowych, zorganizowałyśmy dla  nich warsztaty florystyczne. Uczniowie tworzyli choinki z naturalnego mchu, a następnie ozdabiali je materiałami przyrodniczymi według własnego pomysłu. Kolejne etapy pracy sprawiły dzieciom wiele radości, a efekt końcowy zachwycił wszystkich.

Powstały prawdziwe dzieła, które będą
ozdobą na świątecznym stole wigilijnym.

galeria zdjęć >>>

D. Słabicka
A. Mielnik – Chudzia
A. Franczak - Bodziona

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,
Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

  
Zodiak: Wodnik

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj75
Wszystkie576666

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.