forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Klasa 4b zajęcia GRAJ FAIR
Drukuj Email
Klasa 4b zajęcia
GRAJ FAIR

Klasa 4b, wraz z wychowawczynią panią Malwiną Stachowską, brała udział wprojekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego p.t. "Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie". Uczniowie brali udział w licznych zajęciach, których głównym celem była nauka współpracy i kreatywnego rozwiązywania problemów w grupie.Każdy z uczestników wspaniale się bawił, a przy okazji nauczył się wielu przydatnych rzeczy, w szczególności współpracy, kompromisu, asertywności, kreatywności oraz tolerancji. Na koniec uczniowie otrzymali specjalne certyfikaty.   

Malwina Stachowska
 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,
Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

  
Zodiak: Wodnik

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj61
Wszystkie576652

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.