forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Klasa 4b zajęcia GRAJ FAIR
Drukuj Email
Klasa 4b zajęcia
GRAJ FAIR

Klasa 4b, wraz z wychowawczynią panią Malwiną Stachowską, brała udział wprojekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego p.t. "Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie". Uczniowie brali udział w licznych zajęciach, których głównym celem była nauka współpracy i kreatywnego rozwiązywania problemów w grupie.Każdy z uczestników wspaniale się bawił, a przy okazji nauczył się wielu przydatnych rzeczy, w szczególności współpracy, kompromisu, asertywności, kreatywności oraz tolerancji. Na koniec uczniowie otrzymali specjalne certyfikaty.   

Malwina Stachowska
 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
9 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman,
Romuald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj16
Wszystkie612687

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.