Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności GÓRA GROSZA W KLASIE 1A

GÓRA GROSZA W KLASIE 1A

Pierwszoklasiści  bardzo chętnie przyłączyli się do szkolnej akcji „Góra grosza”. Każdego dnia przynoszą drobne pieniążki, które wrzucają do ogromnego słoja. W ten sposób wspierają akcję zorganizowaną przez Towarzystwo Nasz Dom i pomagają swoim rówieśnikom, którzy nie mają możliwości i szczęścia dorastać wśród najbliższych. Towarzystwo zebrane środki przeznacza na wsparcie dzieci wychowujących się w rodzinach zastępczych oraz rodzinnych domach dziecka. I może jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA ma wielką moc!!! Dzieci wzięły sobie tę prawdę głęboko do serca, o czym świadczy ogromny słój wypełniony monetami prawie po brzegi.

Za każdy grosik serdecznie dziękujemy.

Agnieszka Mielnik – Chudzia
Anna Franczak - Bodziona

Dzisiaj jest: Niedziela
9 Sierpnia 2020
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman,
Romuald

Zodiak: Lew

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.