forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W KLASIE 1A
Drukuj Email

SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W KLASIE 1A
Kim będę w przyszłości?
Może pielęgniarką, może pielęgniarzem?

W grudniu klasę 1a odwiedziła – pani Iwona, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka w szpitalu MCZ w Lubinie oraz jako szkolna pielęgniarka. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej na temat zawodu pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie.

Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać i jak zachowywać zasady higieny i zdrowego stylu życia . Odbyły się również zajęcia praktyczne - pani Iwona zademonstrowała nam niektóre proste zabiegi jak: dezynfekcja skaleczenia, założenie opatrunku, mierzenie ciśnienia, postępowanie w przypadku oparzenia i złamania. Na koniec pani  przypomniała, że dzieci nie mogą samodzielnie zażywać żadnych leków, mogą je  podawać tylko osoby dorosłe.

Na zakończenie dzieci wręczyły pani pielęgniarce
pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.

Agnieszka Mielnik – Chudzia
Anna Franczak - Bodziona

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,
Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

  
Zodiak: Wodnik

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj79
Wszystkie576670

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.