forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Świąteczna wizyta w Fundacji im. Brata Alberta
Drukuj Email

Świąteczna wizyta
w Fundacji im. Brata Alberta

W świątecznym nastroju uczniowie klasy 7a ponownie odwiedzili podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta. Z wielkim zaangażowaniem zorganizowali zajęcia dla uczestników świetlicy terapeutycznej. Wspólnie wykonaliśmy długi, kolorowy łańcuch na choinkę, śpiewaliśmy kolędy i obejrzeliśmy wspaniały występ naszych nowych Przyjaciół z Fundacji. Towarzyszył nam radosny i życzliwy klimat. Na zakończenie złożyliśmy sobie nawzajem życzenia świąteczne. Nie możemy doczekać się kolejnych odwiedzin.

fotogaleria >>>

Opiekun grupy:
Edyta Sznabel

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
9 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman,
Romuald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj18
Wszystkie612689

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.