forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj
Drukuj Email

"Idą święta, nie o SMS-ie,
lecz o kartce pamiętaj
"

Pod takim hasłem została zorganizowana ogólnopolska kampania Fundacji Dbam o Mój Z@sięg, w której wzięło udział około 250 uczniów naszej szkoły. Głównym jej celem było przeciwdziałanie uzależnieniu od telefonów komórkowych oraz kultywowanie tradycji świątecznej jaką jest własnoręczne wypisywanie kartek świątecznych.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wymyślali życzenia nie tylko dla swoich najbliższych, ale też dla osób starszych i samotnych. Dzięki tej akcji dzieci miały możliwość napisania życzeń prosto z serca. Niektóre przyznawały, że pierwszy raz wypisują kartki świąteczne. Dzięki tej kampanii, nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele, mogli przypomnieć sobie, jak piękną tradycją jest własnoręczne pisane życzeń.

Artykuł o tym wydarzeniu
pojawił się również
na stronie internetowej
naszego miasta

Zapraszam do lektury >>>

fotogaleria >>>

Koordynator kampanii
Malwina Stachowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,
Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

  
Zodiak: Wodnik

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj63
Wszystkie576654

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.