forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Bądź kumplem, nie dokuczaj!
Drukuj Email

Bądź kumplem, nie dokuczaj!

Uczniowie kl. IIIa otrzymali CERTYFIKAT Klubu Kumpli za promowanie koleżeńskich zachowań i udział w kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Ambasadorem tej akcji był Robert Lewandowski. Otrzymanie certyfikatu poprzedzone było szeregiem ciekawych zadań i zajęć np. "Mam tę moc, masz i ty" oraz "Serdecznie witamy". Trzecioklasiści wiedzą czym jest dokuczanie i co można zrobić, aby być dobrym kumplem. Stworzyli swój własny "Kodeks kumpla". Wiedzą, gdzie szukać pomocy, gdy ktoś im dokucza. Pracując w grupach stworzyli klasowych Superbohaterów, którzy mają cechy każdego z nich.

Poznali rytuały powitania w wybranych rejonach świata. Zapoznali się z kulturą i zwyczajami niektórych państw. Mają szacunek wobec ludzi różnych narodowości.

Serdecznie gratulujemy!

Grażyna Zielińska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
26 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj226
Wszystkie583917

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.