forex trading logo


Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności Bądź kumplem, nie dokuczaj!
Drukuj Email

Bądź kumplem, nie dokuczaj!

Uczniowie kl. IIIa otrzymali CERTYFIKAT Klubu Kumpli za promowanie koleżeńskich zachowań i udział w kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Ambasadorem tej akcji był Robert Lewandowski. Otrzymanie certyfikatu poprzedzone było szeregiem ciekawych zadań i zajęć np. "Mam tę moc, masz i ty" oraz "Serdecznie witamy". Trzecioklasiści wiedzą czym jest dokuczanie i co można zrobić, aby być dobrym kumplem. Stworzyli swój własny "Kodeks kumpla". Wiedzą, gdzie szukać pomocy, gdy ktoś im dokucza. Pracując w grupach stworzyli klasowych Superbohaterów, którzy mają cechy każdego z nich.

Poznali rytuały powitania w wybranych rejonach świata. Zapoznali się z kulturą i zwyczajami niektórych państw. Mają szacunek wobec ludzi różnych narodowości.

Serdecznie gratulujemy!

Grażyna Zielińska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
28 Września 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Wawrzyniec, Marek, Nikita, Wacław
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj190
Wszystkie622853

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.