Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Bądź kumplem, nie dokuczaj!

Bądź kumplem, nie dokuczaj!

Uczniowie kl. IIIa otrzymali CERTYFIKAT Klubu Kumpli za promowanie koleżeńskich zachowań i udział w kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Ambasadorem tej akcji był Robert Lewandowski. Otrzymanie certyfikatu poprzedzone było szeregiem ciekawych zadań i zajęć np. "Mam tę moc, masz i ty" oraz "Serdecznie witamy". Trzecioklasiści wiedzą czym jest dokuczanie i co można zrobić, aby być dobrym kumplem. Stworzyli swój własny "Kodeks kumpla". Wiedzą, gdzie szukać pomocy, gdy ktoś im dokucza. Pracując w grupach stworzyli klasowych Superbohaterów, którzy mają cechy każdego z nich.

Poznali rytuały powitania w wybranych rejonach świata. Zapoznali się z kulturą i zwyczajami niektórych państw. Mają szacunek wobec ludzi różnych narodowości.

Serdecznie gratulujemy!

Grażyna Zielińska

26 Lutego 2020
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

Zodiak: Ryba

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.