forex trading logo


Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności WARSZTATY NAUKOWE W KLASACH 1 - 3
Drukuj Email

WARSZTATY NAUKOWE W KLASACH 1 - 3
Kim będę w przyszłości? Może naukowcem?

W styczniu uczniowie klas 1 – 3 uczestniczyli w zajęciach naukowych pt.„Elektryczność, czyli jak działa prąd”. Głównym celem warsztatów była nauka poprzez zabawę oraz zainteresowanie uczestników warsztatów dziedziną nauk ścisłych. To już kolejne spotkanie zorganizowane w ramach realizowanego projektu „MAŁY PRZEDSIĘBIORCA – myślę, działam, decyduję”. Uczniowie dowiedzieli się, czym jest elektryczność oraz jak powstaje prąd.  Prześledzili przepływ prądu w obwodzie elektrycznym szeregowym i równoległym oraz sprawdzili, co jest warunkiem przepływu prądu.

Dowiedzieli się dlaczego żarówka świeci, a także czym różni się przewodnik od izolatora. Dzieci utrwaliły również wiedzę na temat bezpiecznego posługiwania się urządzeniami elektrycznymi oraz oszczędzania prądu w naszych domach. Na koniec nie zabrakło bezpiecznej zabawy z prądem, podczas której każdy uczeń musiał wykazać się niezwykłym opanowaniem i zręcznością. Naukowe spotkanie z ekspertem  wzbogaciło  wiedzę i umiejętności uczniów i okazało się prawdziwą przygodą!

fotogaleria >>>

A. Mielnik - Chudzia
G.Zielińska
K.Stępień
A. Lesisz -Paluszkiewicz
S.Szumilas

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
28 Września 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Wawrzyniec, Marek, Nikita, Wacław
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj172
Wszystkie622835

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.