forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności FINAŁ PROJEKTU
Drukuj Email

FINAŁ PROJEKTU
"Idą święta, nie o SMS-ie,
lecz o kartce pamiętaj!"

W grudniu ubiegłego roku, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie świątecznym "Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!" organizowanym przez fundację Dbam o Mój Z@sięg. Otrzymaliśmy CERTYFIKAT, który jest zasługą wszystkich zaangażowanych osób. Chciałabym podziękować wszystkim nauczycielom oraz uczniom, który wzięli czynny udział w wypisywaniu kartek świątecznych dla swoich bliskich i osób potrzebujących. Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym powtórzymy tę piękną tradycję obdarowywania innych kartkami i życzeniami płynącymi prosto z serca.


Koordynator projektu
Malwina Stachowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
26 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj237
Wszystkie583928

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.