forex trading logo


Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności FINAŁ PROJEKTU
Drukuj Email

FINAŁ PROJEKTU
"Idą święta, nie o SMS-ie,
lecz o kartce pamiętaj!"

W grudniu ubiegłego roku, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie świątecznym "Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!" organizowanym przez fundację Dbam o Mój Z@sięg. Otrzymaliśmy CERTYFIKAT, który jest zasługą wszystkich zaangażowanych osób. Chciałabym podziękować wszystkim nauczycielom oraz uczniom, który wzięli czynny udział w wypisywaniu kartek świątecznych dla swoich bliskich i osób potrzebujących. Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym powtórzymy tę piękną tradycję obdarowywania innych kartkami i życzeniami płynącymi prosto z serca.


Koordynator projektu
Malwina Stachowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
25 Września 2020
Imieniny obchodzą
Franciszek, Kamil, Kleopatra, Piotr,
Władysław

  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj159
Wszystkie622325

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.