forex trading logo


Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności Noworoczny Turniej Sportowy
Drukuj Email

Noworoczny Turniej Sportowy

Uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w Noworocznym Turnieju Sportowym. Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami w-f przygotował szereg konkurencji sportowych, podczas których trzecioklasiści wykazali się ogromną walecznością. Kozłowanie piłki, skoki na skakankach, prowadzenie piki slalomem, bieg z piłkami Tera Band, wyścigi z piłeczkami do tenisa stołowego wymagały dużej sprawności fizycznej. O zwycięstwie zadecydowały ułamki punktów. Ostatecznie zwyciężyła klasa 3c, na drugim miejscu znalazła się klasa 3b, trzecie miejsce przypadło klasie 3a.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

fotogaleria >>>


Samorząd Uczniowski
E.Sagan
B.Paszkiewicz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
25 Września 2020
Imieniny obchodzą
Franciszek, Kamil, Kleopatra, Piotr,
Władysław

  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj138
Wszystkie622304

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.