forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Noworoczny Turniej Sportowy
Drukuj Email

Noworoczny Turniej Sportowy

Uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w Noworocznym Turnieju Sportowym. Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami w-f przygotował szereg konkurencji sportowych, podczas których trzecioklasiści wykazali się ogromną walecznością. Kozłowanie piłki, skoki na skakankach, prowadzenie piki slalomem, bieg z piłkami Tera Band, wyścigi z piłeczkami do tenisa stołowego wymagały dużej sprawności fizycznej. O zwycięstwie zadecydowały ułamki punktów. Ostatecznie zwyciężyła klasa 3c, na drugim miejscu znalazła się klasa 3b, trzecie miejsce przypadło klasie 3a.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

fotogaleria >>>


Samorząd Uczniowski
E.Sagan
B.Paszkiewicz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
26 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj216
Wszystkie583907

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.