Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności „Znam swoje prawa, ale pamiętam, że inni też je mają”.

„Znam swoje prawa,
ale pamiętam,
że inni też je mają”.

3 lutego 2020 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w imprezie integracyjnej pod hasłem: „Znam swoje prawa, ale pamiętam, że inni też je mają”. Impreza odbyła się na zasadzie rywalizacji mieszanych drużyn, w składzie których znaleźli się uczniowie klas 4 - 8, a jej celem  była integracja uczniów oraz uporządkowanie wiedzy z zakresu praw i obowiązków dziecka.

Oto konkurencje, w których rywalizowali konkursowicze:

1. Rozpoznawanie praw dziecka na podstawie historyjki.
  2. Gra w statki ze znajomości praw dziecka, ucznia oraz instytucji sprawującej opiekę i nadzór nad dziećmi.
  3. Rozpoznawanie państw łamiących prawa człowieka na podstawie pokazów filmowych.
  4. Kalambury (losowanie haseł zawierających prawa dziecka – pokazywanie swojej grupie wylosowanego hasła bez użycia słów).
  5. Tworzymy zasady państwa na bezludnej wyspie – praca plastyczno – literacka.

galeria zdjęć >>>

Anna Jędrasik
Anna Mydłowska
Maciej Lindmajer

26 Lutego 2020
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

Zodiak: Ryba

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.