forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności FASCYNUJĄCY ŚWIAT MITOLOGII GRECKIEJ
Drukuj Email

FASCYNUJĄCY ŚWIAT
MITOLOGII GRECKIEJ

3 lutego w klasie 5b odbył się klasowy konkurs wiedzy o mitach starożytnej Grecji. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie mieli za zadanie odgadnąć, w jaką postać z mitologii wcielili się  koledzy lub koleżanki (odpowiednio przebrani lub prezentujący atrybuty danej postaci). W drugiej części każdy miał za zadanie odpowiedzieć na jedno wylosowane pytanie dotyczące greckich wierzeń i wyobrażeń o świecie.   Konkurs wygrał Piotrek, zbierając najwięcej punktów. Dwa kolejne miejsca (z taką samą ilością punktów) zajęli Kacper i Maja. Wszyscy uczniowie wykazali się pomysłowością i sporą wiedzą. Widać, że klasa Vb naprawdę fascynuje się starożytną literaturą.

fotogaleria >>>

Loretta Śliwowska
Małgorzata Żmijewska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
26 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj238
Wszystkie583929

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.