forex trading logo


Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności Certyfikat adopcji
Drukuj Email

Certyfikaty adopcji koali

W dniach 4 -7.02.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie została przeprowadzona akcja charytatywna. Zbierano środki na wirtualną adopcję koali, które ucierpiały podczas pożarów w Australii. W liczeniu zebranych środków wzięły udział uczennice klasy 6b.

Zebrano kwotę 890 zł

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną Uśmiech w ten sposób pomogliśmy aż 8 misiom koala, opłacając roczną opiekę nad nimi. Nasza pomoc została potwierdzona 8 certyfikatami adopcji.

Dziękujemy!

czytaj więcej  na lubin.pl >>>

Organizatorki akcji:
Michalina Ziemianowicz- Konarska,
Lidia Wąsacz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
25 Września 2020
Imieniny obchodzą
Franciszek, Kamil, Kleopatra, Piotr,
Władysław

  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj159
Wszystkie622325

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.