Zastępstwa Dziennik Stołówka Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Witamy przyszłych pierwszoklasistów.

Witamy przyszłych pierwszoklasistów.

We wtorek 3 marca 2020 roku gościliśmy w naszej szkole sześciolatki oraz ich rodziców. Celem wizyty była promocja SP-3 oraz przybliżenie i pokazanie przyszłym pierwszoklasistom, na czym polega nauka w szkole. Pani dyrektor Elżbieta Giżewska przygotowała dla rodziców prezentację multimedialną, która zawierała ofertę edukacyjną naszej placówki, główne priorytety oraz bazę dydaktyczno-wychowawczą.

Pani Lidia Jamróz przybliżyła tematykę „Jak pomóc dziecku w nauce pisania?”, natomiast panie Dorota Słabicka i Agnieszka Mielnik-Chudzia zaprezentowały rodzicom pomoce i przybory przydatne w nauce pisania oraz plecaki odpowiednie dla pierwszoklasisty. Sześciolatki były w tym czasie pod opieką nauczycielek klas I-III. Bawiły się przy muzyce i nauczyły tańców integracyjnych. Podsumowaniem wspólnie spędzonego czasu były zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały kolorowe zakładki do książek. Następnie wraz z rodzicami oglądały naszą szkołę, która bardzo im się podobała. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu – już w pierwszej klasie.

galeria zdjęć >>>

Dzisiaj jest: Sobota
28 Marca 2020
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Zodiak: Baran

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.