forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Świąteczne dekoracje
Drukuj Email

Świąteczne dekoracje

W marcu w naszej szkole odbyły się warsztaty florystyczne, w których uczestniczyli uczniowie klasy IIIb. Celem zajęć była nauka tworzenia świątecznych stroików poprzez łączenie różnych elementów florystycznych i akcesoriów dekoracyjnych. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały cennych wskazówek i od razu zabrały się do pracy.

Wszyscy mieli wiele ciekawych pomysłów i poczuli atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W kompozycjach znalazły się kwiaty, gałązki, piórka, zajączki, pisanki oraz bazie. Powstały piękne, wiosenne stroiki, które posłużą jako dekoracja świątecznego stołu.

 

galeria zdjęć >>>

Magdalena Koman

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj105
Wszystkie604423

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.