forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Podziękowania za udział w międzynarodowym projekcie
Drukuj Email

Podziękowania za udział
w międzynarodowym projekcie

Dnia 10 marca 2020 r. klasa 4b wzięła udział w międzynarodowym projekcie "Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy" zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Zespołu Downa. Dzieci wykonały kolorowe pacynki ze skarpetek o czym już pisaliśmy na stronie naszej szkoły.
Zaangażowanie uczniów zostało docenione przez organizatorów, którzy wysłali dla każdego Certyfikat imienny. Certyfikat otrzymała również nauczycielka języka polskiego pani Malwina Stachowska, koordynator projektu.

Szczególne podziękowania należą się Dyrekcji naszej szkoły, za możliwość realizacji projektu. Certyfikaty oraz podziękowania zostaną  przekazane wszystkim w najbliższym możliwym czasie. Prace dzieci oraz wystawę, którą zorganizowała pani Malwina Stachowska wraz z uczniami klasy 4b można podziwiać zarówno na naszej szkolnej stronie jak i w kilku miejscach na Facebooku. Linki widoczne poniżej.

artykuł 1 >>>

artykuł 2 >>>

artykuł 3 >>>


Malwina Stachowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj109
Wszystkie604427

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.