forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Szkolna akcja antynikotynowa „Nie pal przy mnie, proszę”.
Drukuj Email

Szkolna akcja antynikotynowa
„Nie pal przy mnie, proszę”.

Uczniowie klasy 7a i 6d zaangażowali się w akcję profilaktyczną, której celem jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży prawidłowych postaw zdrowotnych i uświadomienie, że palenie tytoniu jest szkodliwe dla zdrowia. Szkodliwe jest również przebywanie wśród osób palących, ponieważ stajemy się wówczas biernymi palaczami.

Nasze działania antynikotynowe podejmowane w ramach szkolnej akcji, mają dla nas bardzo ważny charakter, ukazują nie tylko zgubne skutki palenia, ale zwracają również uwagę na prawo dzieci do życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego. Głównym celem akcji jest promocja zdrowego stylu życia oraz mody na niepalenie.  W ramach akcji prozdrowotnej uczniowie wykonali plakaty na temat szkodliwości palenia oraz wymyślili hasła antynikotynowe. Oto niektóre z nich.

Hasła:

Twoje uzależnienie, to innych cierpienie!

Palisz – zdrowie tracisz!

Kto nie pali – jest na fali!

Zachwyca mnie szalenie – moda na niepalenie.

Nie pal, nie szpanuj – tylko zdrowie szanuj!

Każdy ci to powie, że palenie niszczy twoje zdrowie!


Koordynatorzy akcji: 
Edyta Sznabel 
i Malwina Kulesza

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj117
Wszystkie604435

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.