Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Wywiad z Panią Elżbietą Sagan - nauczycielką wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

Wywiad z Panią Elżbietą Sagan
- nauczycielką wychowania fizycznego
w Szkole Podstawowej nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

- Dlaczego wybrała Pani nauczanie wychowania fizycznego?

- Uprawiałam lekkoatletykę, mam bardzo dobrą koordynację ruchową. Kocham to co robię, lubię być w ruchu.

- Co Pani najbardziej lubi w swojej pracy?

- Bardzo lubię kontakt z młodymi ludźmi, sprawia mi przyjemność przekazywania swojej pasji innym i patrzeć, że innym też sprawia to satysfakcję.

- Czy ma Pani jakiegoś idola sportowego? Jeśli tak, to kto to jest i dlaczego?

- Moim idolem jest  Pani Irena Szewińska - wielka polska lekkoatletka, wielokrotna mistrzyni olimpijska oraz Pan Hubert Wagner - trener “złotych siatkarzy”.

-  Jaki jest Pani największy sukces sportowy, osobisty lub szkolny –zespołowy?

- Moim osobistym sukcesem było zdobycie brązowego medalu na Mistrzostwach Polski w skoku w dal.

Z „moimi dziewczynami “ tzn. z uczennicami naszej szkoły przez lata zdobywałyśmy tytuł Mistrza Powiatu w siatkówce oraz V miejsce w Mistrzostwach Świata Młodzieży Salezjańskiej w Zagrzebiu oraz liczne sukcesy w Mistrzostwach Polski. “Moje dziewczyny” to zawsze były absolwentki naszej szkoły.

- Jak spędza Pani wolny czas?

-Wolny czas, jak tylko jest to możliwe, spędzam nad jeziorem – między innymi łowię ryby, tylko nie zakładam robaka na haczyk

- Jaka jest Pani ulubiona dyscyplina sportowa i dlaczego właśnie ona?

- Kocham siatkówkę, ponieważ jest to najbardziej zespołowa gra i oczywiście lekkoatletykę, królową sporu.

- Jakie jest Pani największe marzenie?

- Teraz, to chyba wrócić  do szkoły i oczywiście żeby koronawirus już się skończył. Niech świat wróci do normalności oraz zdrowia, szczęścia i wygranej w totolotka.

- Proszę dokończyć zdania.

- Sukces to…szczęście

- Nie wyobrażam sobie mojej pracy bez…młodzieży

- Najlepsza książka…”Biały Kieł”

- Ulubiony film…Grays Anatomy

- Ulubiony kolor… czerwony

- Ulubiona potrawa… pierogi

- Ulubiony owoc… arbuz

- Ulubione słodycze…czekolada

- Ulubione zwierzę… pies

Serdecznie dziękujemy Pani za wywiad i  życzymy dalszych sukcesów  zawodowych  i ciągłej satysfakcji z pracy

Wywiad przeprowadzili uczniowie klasy 7a:

M. Rusin i P. Pienias

Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.