Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności Komunikat o zakończeniu roku szkolnego

Komunikat o zakończeniu roku szkolnego

Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbywać się będzie zgodnie z niżej przedstawionymi wytycznymi

Harmonogram przygotowany jest w dwóch wersjach:

I - wersja -  w przypadku bezdeszczowej pogody na boisku szkolnym ze względu na duże bezpieczeństwo dzieci >>>

II - wersja -  w przypadku deszczowej pogody na holach szkolnych >>>

Bez względu na pogodę:

• klasy trzecie – w sali audiowizualnej,
  • klasy ósme w sali gimnastycznej.

Szczegółowe zasady:

1. Klasy ósme odbierają świadectwa obowiązkowo, natomiast klasy  1-7 dobrowolnie.
  2. Uczniów klas ósmych obowiązuje przyniesienie własnego długopisu (muszą potwierdzić odbiór świadectwa i kopii).
  3. Zainteresowanych odbiorem dokumentu w innym terminie zobowiązuje się  do ustalenia daty i godziny w sekretariacie szkolnym (76 746 83 25). Świadectwo można również odebrać w pierwszym dniu nauki roku szkolnego 2020/2021.
  4. Uczniowie po odbiór świadectw do szkoły i na boiska szkolne wchodzą samodzielnie (bez rodziców)
  5. Obowiązuje ściśle godzina i miejsce wejścia i wyjścia ze względu na to, żeby nie było kumulacji uczniów.
  6. Wychowawca klasy wraz z wyznaczonym drugim nauczycielem odbiera uczniów w wyznaczonym miejscu i godzinie i odprowadza uczniów do  właściwego wyjścia.
  7. Każdy uczeń obowiązkowo dezynfekuje ręce. Wychowawcy odbierają płyny z dyżurki szkoły.
  8. Uczniowie ustawiają się w odstępach co najmniej 1,5 metra, obowiązkowo w maseczkach.
  9. Po zajęciu wyznaczonego miejsca, które będzie w odstępie 2m, uczniowie mogą zdjąć maseczkę.
  10. W trakcie uroczystości po wyznaczeniu miejsca przez wychowawcę klasy uczniowie nie zmieniają pozycji do czasu zakończenia rozdawania świadectw.
  11. Nauczyciel rozdaje uczniom świadectwa i nagrody obowiązkowo w maseczce lub przyłbicy i rękawiczkach jednorazowych.
  12. Harmonogram odbioru świadectw zgodnie z zamieszczonymi na stronie www (http://www.zs3lubin.pl/) tabelami .

Elżbieta Giżewska

28 Września 2020
Jan, Wawrzyniec, Marek, Nikita, Wacław

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.