Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności XV Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół!

XV  Edycja Programu
Insta.Ling dla Szkół!

W wrześniu  nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji ogólnopolskiego programu wspierającego naukę słówek z języka angielskiego i języka niemieckiego Insta.Ling. W tym roku szkolnym uczniowie klas 7 pod okiem  nauczycieli języków obcych p. Magdaleny Fudalewskiej-Poraszka i p. Lidii Wąsacz będą  korzystać z nowoczesnej metody nauki słownictwa.

Insta.Ling jest innowacyjnym programem  do nauki słówek z języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce. Aplikacji można używać na tabletach, komputerach i telefonach komórkowych. Zachęcamy uczniów do skorzystania z tej metody nauki!

na stronie >>>

Magdalena Fudalewska-Poraszka
Lidia Wąsacz

21 Października 2020
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Urszula

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.