Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności 5b i KREATYWNOŚĆ

5b i KREATYWNOŚĆ

Miło mi poinformować, że klasa 5b zrealizowała moduł KREATYWNOŚĆ Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja. Na początku uczniowie poznali pojęcie "kreatywność". Następnie wykonali zakodowane zadanie, z którego otrzymali skrót PJM, oznaczający Polski Język Migowy. Po krótkiej prezentacji nauczyli się migać przywitanie "dzień dobry". Kolejnym krokiem było poznanie uroczej dziewczynki i jej historii. W linku poniżej możecie zobaczyć o niej

krótką bajkę >>>.

Na koniec każdy wykonał swój obraz. Wyniki kreatywności klasy 5b można zobaczyć na ścianie w sali 111, gdzie będą prezentowane wszystkie prace związane z realizacją tego cudownego projektu wspierającego rozwój społeczny i emocjonalny dzieci. Podczas realizacji tego modułu uczniowie nauczyli się mówić o swoich emocjach i określać w jakim są humorze. Każde zadanie sprawiało im ogromną radość. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania w nowym module, który będziemy realizować już w październiku.

O projekcie możecie przeczytać również na
Facebooku naszej szkoły >>>.

galeria zdjęć >>>

Malwina Stachowska

21 Października 2020
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Urszula

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.