forex trading logo


Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności XVIII Wrocławski Maraton Matematyczny
Drukuj Email

XVIII Wrocławski Maraton Matematyczny

30 września odbyły się eliminacje XVIII Wrocławskiego Maratonu Matematycznego. Z powodu zagrożenia epidemicznego konkursu odbywa się w formie hybrydowej. Uczestnicy są podzielni na pięć kategorii wiekowych: młodzicy, juniorzy, szkoły średnie, dorośli amatorzy, dorośli profesjonaliści. Trzydziestu uczniów naszej szkoły wzięło udział w pierwszym etapie maratonu. W ciągu 45 minut w warunkach kontrolowanej samodzielności rozwiązywali test (jednokrotnego wyboru i krótkiej odpowiedzi). Po otrzymaniu ze szkół wyników eliminacji ustalony będzie próg kwalifikacji do finału i ogłoszona będzie lista finalistów. O wynikach finału decyduje suma punktów ze wszystkich rund.  W każdej kategorii wiekowej wyłanianych jest 10-15 najlepszych zawodników, którzy uczestniczą w stacjonarnym Wielkim Finale, który rozegrany będzie w reżimie sanitarnym.

 

Życzymy jak najlepszych wyników!!!

Alicja DobrzańskaJustyna
Dobek-Golonka
Aneta Żywokarta

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
21 Października 2020
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Urszula

  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wszystkie627916

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.