Dziennik Platforma Stołówka Zastępstwa
Start Start Aktualności DZIEŃ NAUCZYCIELA NA WESOŁO

DZIEŃ NAUCZYCIELA
NA WESOŁO

Klasa VI b spędziła Dzień Edukacji Narodowej na wesoło. Co prawda, nie zabrakło wzruszeń, życzeń, chwil podniosłych i uroczystych, ale przeważały te radosne, swobodne, zabawne. Panie nauczycielki przygotowały quiz dotyczący uczniów. Kto (na przykład) w klasie nie mógłby żyć bez piłki nożnej i sportu, kto uczy się jeździć konno, a kto fascynuje się gwiezdnymi konstelacjami? Dzieci nie miały wątpliwości.

Z kolei uczniowie przygotowali quiz o nauczycielach. Kto często i dużo zadaje do domu, kto lubi robić kartkówki, a kto kocha komputery? Panie też były dobre w zgadywaniu. Potem uczniowie mieli możliwość zadawania trudnych pytań. Np. Kogo pani lubi najbardziej? Kto jest lepszy: Lewandowski czy Piątek? Oj, trudne pytania!

Dziękujemy naszym uczniom za ten dzień
i cieszymy się, że był dla wszystkich udany.

Anna Mydłowska
Małgorzata Żmijewska

21 Października 2020
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Urszula

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.