forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?GALILEO? 2014
Drukuj Email

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
?GALILEO? 2014

7 marca 18. uczniów naszej szkoły z klas 6. szkoły podstawowej i 1. Gimnazjum wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ?GALILEO? 2014 zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.

Zadaniem konkursowiczów było rozwiązanie testu wiedzy jednokrotnego wyboru z ogólnej wiedzy historycznej, zarówno Polski jak i historii powszechnej. Zdaniem uczniów, test był bardzo trudny, a za każdą odpowiedź błędną można było otrzymać punkty ujemne. Wyniki dopiero za dwa miesiące, więc uczestnicy konkursu muszą uzbroić się w cierpliwość.

galeria zdjęć >>>

Szkolny organizator konkursu: Anna Jędrasik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj41
Wszystkie521460

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.