Zastępstwa Dziennik Librus Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Pomoc dzieciom z Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego w Jaszkotlu

Pomoc dzieciom z Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego w Jaszkotlu

17 września 2014 grupa wolontariuszy naszej szkoły pod opieką p. R. Bodyk oraz A. Garbery  wraz z  Fundacją KGHM Polska Miedź uczestniczyła w pomocy dla dzieci z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Jaszkotlu koło Wrocławia. Ochotnicy zawieźli pomoc w postaci ubrań oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

W czasie wizyty wolontariusze chętnie włączyli się do zabawy z dziećmi oraz uczestniczyli w rozładowywaniu podarunków. Dodatkowo nasi uczniowie przekazali dzieciom zebrane przez siebie maskotki.  Cała akcja miała na celu aktywizowanie młodzieży w podejmowaniu działań na rzecz innych oraz integracji wolontariuszy naszej szkoły z Fundacją KGHM Polska Miedź. Współpraca między naszą szkołą a Fundacją KGHM układała się znakomicie i dlatego w przyszłości podejmowane będą wspólne działania.

galeria zdjęć >>>

Organizatorzy akcji: p. R. Bodyk, p. A. Garbera, ks. P. Frodyma oraz p . L. Wąsacz.

Dzisiaj jest: Niedziela
22 Września 2019