forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Librus Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Pomoc dzieciom z Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego w Jaszkotlu
Drukuj Email

Pomoc dzieciom z Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego w Jaszkotlu

17 września 2014 grupa wolontariuszy naszej szkoły pod opieką p. R. Bodyk oraz A. Garbery  wraz z  Fundacją KGHM Polska Miedź uczestniczyła w pomocy dla dzieci z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Jaszkotlu koło Wrocławia. Ochotnicy zawieźli pomoc w postaci ubrań oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

W czasie wizyty wolontariusze chętnie włączyli się do zabawy z dziećmi oraz uczestniczyli w rozładowywaniu podarunków. Dodatkowo nasi uczniowie przekazali dzieciom zebrane przez siebie maskotki.  Cała akcja miała na celu aktywizowanie młodzieży w podejmowaniu działań na rzecz innych oraz integracji wolontariuszy naszej szkoły z Fundacją KGHM Polska Miedź. Współpraca między naszą szkołą a Fundacją KGHM układała się znakomicie i dlatego w przyszłości podejmowane będą wspólne działania.

galeria zdjęć >>>

Organizatorzy akcji: p. R. Bodyk, p. A. Garbera, ks. P. Frodyma oraz p . L. Wąsacz.

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Września 2019
Imieniny obchodzą
Maurycy, Tomasz
  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj16
Wszystkie543844

Naszą witrynę przegląda teraz 327 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.