forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Każdy z nas może być artystą ? warsztaty rękodzieła

Plastyka jest jedną z form ekspresji twórczej, w której dziecko ma możliwość wyrażania emocji i przeżyć w toku swojej aktywności. Zatem kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych stanowi podstawę rozwoju twórczości dziecięcej. Uczniowie młodszych klas mieli możliwość poznania nowej techniki plastycznej poprzez uczestnictwo w warsztatach lepienia z modeliny. W trakcie zajęć mali artyści przekonali się, że modelina jest doskonałym i plastycznym materiałem, z którego można wyczarować różne przedmioty. Lepili, ugniatali, formowali?.aż w końcu stworzyli piękne wielobarwne korale, które mogą stanowić wspaniały dodatek do wiosennej garderoby.  Taka własnoręcznie wykonana biżuteria z pewnością zachwyci miłośników mody, jak i również będzie stanowiła wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Tworzenie niepowtarzalnych dzieł sprawiło dzieciom wiele satysfakcji, radości i zabawy.

 

fotogaleria >>>

M.Koman
K.Stępień
A. Mielnik-Chudzia
A.Franczak-Bodziony
D.Słabicka
K.Matłosz

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wszystkie536581

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.