Każdy z nas może być artystą ? warsztaty rękodzieła

Plastyka jest jedną z form ekspresji twórczej, w której dziecko ma możliwość wyrażania emocji i przeżyć w toku swojej aktywności. Zatem kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych stanowi podstawę rozwoju twórczości dziecięcej. Uczniowie młodszych klas mieli możliwość poznania nowej techniki plastycznej poprzez uczestnictwo w warsztatach lepienia z modeliny. W trakcie zajęć mali artyści przekonali się, że modelina jest doskonałym i plastycznym materiałem, z którego można wyczarować różne przedmioty. Lepili, ugniatali, formowali?.aż w końcu stworzyli piękne wielobarwne korale, które mogą stanowić wspaniały dodatek do wiosennej garderoby.  Taka własnoręcznie wykonana biżuteria z pewnością zachwyci miłośników mody, jak i również będzie stanowiła wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Tworzenie niepowtarzalnych dzieł sprawiło dzieciom wiele satysfakcji, radości i zabawy.

fotogaleria >>>

M.Koman