Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne

Szukam przyjaciela

24.04.2015 roku uczniowie klas Ic, IIIa, IIIb i Ia GM przedstawili scenkę teatralną pt. ?Szukam przyjaciela?. Jest to historia dziewczynki, która pragnęła mieć przyjaciela wśród rówieśników. Koledzy z klasy potrafili tylko robić sobie z niej żarty. Przyszedł moment, że jeden z nich zachorował i potrzebował uzupełnić lekcje, jednak nikt dla niego nie miał czasu, jedynie Michalinka okazała się prawdziwym przyjacielem. Jakież było zdziwienie Szymona, gdy dziewczynka z dobrej woli odwiedziła go i przyniosła zeszyty.

Ta historia jest obrazem, jak często niemożliwe staje się możliwe. Przedstawienie ubogaciły piosenki i wiersze o przyjaźni. Dzieci nauczyły się jak postępować i wykazać się empatią. Życzymy wszystkim, aby na swej drodze życiowej zawsze znajdowali prawdziwych przyjaciół.

galeria zdjęć >>>

Małgorzata Nowacka
Katarzyna Matłosz

Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.