forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Nocna Akademia Pana Kleksa

24.04.2015 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja ?Nocy w szkole? pod szyldem ?Akademia Pana Kleksa? Udział w tym wydarzeniu wzięły udział wszystkie klasy czwarte. Wieczór rozpoczął się od bardzo zabawnej i ciekawej lekcji kleksografii przygotowanej przez niezastąpioną panią Ewę Domnik. W trakcie imprezy odbyły się również zajęcia plastyczno-techniczne wyzwalające kreatywność uczniów podczas wykonywania wizerunku pana Kleksa. Nasi uczniowie przygotowali również przepyszne, kolorowe desery, które ze smakiem wszyscy degustowali. Najbardziej oczekiwanym punktem programu było nocne poszukiwanie (z latarkami) guzików, które Mateusz pogubił na terenie szkoły. Nocne harce zakończyły się seansem filmowym. Po porannej pobudce i porządkowaniu sal uczniowie otrzymali zasłużone Certyfikaty Ucznia Pana Kleksa.

 

Zabawa była wyśmienita i już czwartoklasiści
czekają z niecierpliwością na kolejną noc w szkole.

Ewa Domnik
Anna Franczak-Bodziona
Anna Lesisz-Paluszkiewicz 
Aleksandra Wiśniewska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj14
Wszystkie536583

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.