forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Słońce dla wszystkich

I miejsce w XII Integracyjnym Turnieju Kręglarskim pt. "Słońce dla wszystkich"

Dnia 15 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Kręglarskim pt. "Słońce dla wszystkich". Jest to cykliczna impreza pod patronatem Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Podstawowej nr 8 oraz Regionalnego Centrum Sportowego. Rywalizacja podczas Turnieju była bardzo zacięta i zakończyła się sukcesem wszystkich drużyn.

Pani Elżbieta Michalak, która jest pomysłodawcą tej fantastycznej imprezy, zapewniła nam możliwość spędzenia czasu nie tylko w doborowym towarzystwie, ale również wśród pyszności i smakołyków. W czasie całej imprezy wszyscy uczestnicy bawili się świetnie i spędzili miło czas.

galeria zdjęć >>>

R. Bodyk,
H. Kurpis,
ks. P. Frodyma,
A. Garbera

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
26 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Marcelina, Maria, Marzena,
  
Zodiak: Byk

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj191
Wszystkie515069

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.