forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

POŻEGNANIE Z GIMNAZJUM

W piątek 26 czerwca gimnazjaliści z klas trzecich po raz ostatni przestąpili mury naszej szkoły. W czasie uroczystej akademii świadectwa ukończenia gimnazjum z wyróżnieniem odebrali: Piotr Kozdra, Wojciech Gembara, Mariusz Skuza oraz Piotr Strycharz. Piotr Kozdra otrzymał także nagrodę prezydenta za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.

Podczas uroczystości uczniowie w zabawny sposób wspominali swoje spotkania z lekturami szkolnymi oraz dedykowali gronu pedagogicznemu taneczny bukiet w wykonaniu absolwentów. W części  oficjalnej  akademii  gimnazjaliści podziękowali nauczycielom za trud edukacji i wychowania w ciągu trzech lat nauki. Pani dyrektor życzyła wszystkim powodzenia w nowych wybranych przez siebie ponadgimnazjalnych  szkołach oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
15 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Daniel, Dawid, Henryk, Ignacy, Iga,
Włodzimierz

  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie610250

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.