Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne

POŻEGNANIE Z GIMNAZJUM

W piątek 26 czerwca gimnazjaliści z klas trzecich po raz ostatni przestąpili mury naszej szkoły. W czasie uroczystej akademii świadectwa ukończenia gimnazjum z wyróżnieniem odebrali: Piotr Kozdra, Wojciech Gembara, Mariusz Skuza oraz Piotr Strycharz. Piotr Kozdra otrzymał także nagrodę prezydenta za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.

Podczas uroczystości uczniowie w zabawny sposób wspominali swoje spotkania z lekturami szkolnymi oraz dedykowali gronu pedagogicznemu taneczny bukiet w wykonaniu absolwentów. W części  oficjalnej  akademii  gimnazjaliści podziękowali nauczycielom za trud edukacji i wychowania w ciągu trzech lat nauki. Pani dyrektor życzyła wszystkim powodzenia w nowych wybranych przez siebie ponadgimnazjalnych  szkołach oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

15 Lipca 2020
Daniel, Dawid, Henryk, Ignacy, Iga,
Włodzimierz

Zodiak: Rak

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.