forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Królewska gra ? SZACHY

?Szachy są jak ocean,
gdzie się mrówka napije i słoń wykąpie?

(przysłowie hinduskie)

Uczniowie klasy IIa przystąpili do ogólnopolskiego projektu ?Edukacja przez szachy w szkole?. Realizują go z wielkim zapałem w każdy poniedziałek po lekcjach. Poświęcają swój wolny czas, aby rozwijać umiejętności matematyczne w zakresie logiki, orientacji przestrzennej, myślenia analitycznego oraz rozwiązywania problemów. Rozwijają również cechy osobowości np. odpowiedzialność, koncentrację, intuicję. Gra w szachy tak wciągnęła drugoklasistów, że poświęcają im również prawie wszystkie przerwy międzylekcyjne. Mamy nadzieję, że ten zapał nie minie i zaowocuje w przyszłości osiągnięciami na wielu płaszczyznach.

fotogaleria >>>

Grażyna Zielińska
Helena Kurpis

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
26 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Marcelina, Maria, Marzena,
  
Zodiak: Byk

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj183
Wszystkie515061

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.