forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Sukces klasy 3a w Regionalnym Konkursie Plastycznym

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy  przy współpracy z Legnickim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej zorganizowało Konkurs Plastyczny ?Sprzątanie to fajne zadanie?. Jego celem było zaprezentowanie możliwości twórczych uczniów. Dzieci wykazały się znaczą wiedzą w zakresie segregowania odpadów i dbałości o środowisko naturalne. Wykonały barwne i pomysłowe prace. W prosty sposób uczą wszystkich jak należy postępować z odpadami.

Komisja konkursowa po obejrzeniu 304 prac wybrała najlepsze z nich. Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród nagrodzonych znalazły się 2 uczennice klasy 3a SP. Nagroda trafiła do Natalii Kolawy, natomiast wyróżnienie otrzymała Maja Pieńko. Otwarcie wystawy, podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się  w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy.  Dla uczestników wernisażu przygotowano również słodki poczęstunek.

Agnieszka Mielnik ? Chudzia
Helena Kurpis

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj11
Wszystkie536580

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.