Sukces klasy 3a w Regionalnym Konkursie Plastycznym

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy  przy współpracy z Legnickim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej zorganizowało Konkurs Plastyczny ?Sprzątanie to fajne zadanie?. Jego celem było zaprezentowanie możliwości twórczych uczniów. Dzieci wykazały się znaczą wiedzą w zakresie segregowania odpadów i dbałości o środowisko naturalne. Wykonały barwne i pomysłowe prace. W prosty sposób uczą wszystkich jak należy postępować z odpadami.

Komisja konkursowa po obejrzeniu 304 prac wybrała najlepsze z nich. Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród nagrodzonych znalazły się 2 uczennice klasy 3a SP. Nagroda trafiła do Natalii Kolawy, natomiast wyróżnienie otrzymała Maja Pieńko. Otwarcie wystawy, podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się  w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy.  Dla uczestników wernisażu przygotowano również słodki poczęstunek.

Agnieszka Mielnik ? Chudzia
Helena Kurpis