forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Andrzejki w 2c

Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Od stuleci w noc św. Andrzeja młode dziewczęta zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Chłopcy, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej ? w wigilię św. Katarzyny.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie okazją do poznania tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

I tak oto w naszej szkole dnia 27.11.2015r. odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Uczniowie klasy 2c przygotowali rożne wróżby i zabawy. Choć wszyscy traktowali je z lekkim przymrużeniem oka, to cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Mogliśmy dowiedzieć się co czeka nas w niedalekiej przyszłości, poznać imię swego wybranka oraz zawód jaki będziemy wykonywać.

Dodatkową atrakcją były dla nas zajęcia przygotowane przez koleżanki z Samorządu Uczniowskiego-pod kierownictwem pani Basi Paszkiewicz i dyskoteka zorganizowana przez panią Kasię Matłosz. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

fotogaleria >>>

Katarzyna Stępień

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj90
Wszystkie603208

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.