Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne

Z wizytą w 'Szarotce'

Wraz z nadejściem grudnia, który jest miesiącem radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole został ogłoszony konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną skierowany do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do podjęcia aktywności plastycznej, a zadaniem uczniów wykonanie kartki świątecznej techniką kolażu. Wszystkie kartki były przepiękne i bardzo oryginalne, tak więc rozstrzygnięcie konkursu wcale nie było łatwym zadaniem. Jury wzięło pod uwagę różnorodność i umiejętne połączenie wykorzystanych materiałów.

Konkursowi przyświecała idea pamięci o osobach starszych i samotnych, bowiem wszystkie prace były przeznaczone na rzecz podopiecznych Domu Opieki 'Szarotka' w Lubinie. Uczestnicy konkursu udali się z wizytą do mieszkańców w celu wręczenia kartek i złożeniu życzeń świątecznych. Młodzi artyści zostali bardzo serdecznie przyjęci, gospodarze nie szczędzili uśmiechów i miłych słów, za co serdecznie dziękujemy. Ta wizyta z pewnością była doskonałą nauką dla uczniów. Przekonali się, że warto pomagać i pamiętać o ludziach starszych i potrzebujących pomocy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak liczne zainteresowanie i wzięcie udziału w konkursie. Dzięki Wam wywołaliśmy uśmiech na wielu twarzach!

M. Koman
H.Kurpis

Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.