forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Spotkanie z poezją
ks. Jana Twardowskiego

Jan Jakub Twardowski ur. 1 czerwca 1915 w Warszawie, zm. 18 stycznia 2006 w Warszawie ? polski ksiądz rzymskokatolicki, prałat honorowy Jego Świątobliwości, poeta, przedstawiciel współczesnej liryki religijnej. To z jego wiersza dedykowanego Annie Kamieńskiej pochodzi zdanie: ,,Śpieszmy się kochać ludzi ? tak szybko odchodzą??.

Kolejne już spotkanie w szkolnej kawiarence odbyło się pod koniec stycznia. Wspominaliśmy ks. Twardowskiego. W tym roku minęła 10. rocznica jego śmierci. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum recytowali wiersze z wielkim przejęciem i oddaniem, a słuchacze, wśród których znaleźli się między innymi nauczyciele, rodzice i dziadkowie, przeżyli, każdy na swój sposób,  ,,spotkanie? z poezją ks. Jana. Dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów związanych z organizacją wieczorku poetyckiego, a Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

galeria zdjęć >>>

A. Jędrasik,
K. Matłosz,
E. Domnik,
M. Lindmajer

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj203
Wszystkie565861

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.