forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

XIV zimowe wejście na Grzybową Górę

20 lutego 2016 uczniowie klas 1a, 1b i 2b gimnazjum wzięli udział w pieszym rajdzie do Koźlic. Sobotnie przedpołudnie było bardzo słoneczne i przypominało  raczej wiosenną aurę. W czasie wędrówki poznawaliśmy m.in. cechy krajobrazu  oraz przyrodnicze walory naszego regionu.  Bartek z 1b wykorzystał wędrówkę na odnalezienie ?skarbu? we wnęce drzewa w ramach gry terenowej ? Geocaching.  Polega ona na odnajdywaniu różnego rodzaju skrytek za pomocą sygnału GPS. Na zakończenie imprezy świetnie bawiliśmy się na terenach rekreacyjnych w Koźlicach podczas pieczenia kiełbasek.

Zobaczcie sami >>>

Jolanta Brzezicka
Małgorzata Jaworska
Barbara Mikus

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie565863

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.