forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Powiatowy konkurs "ENGLISH MASTER"
XI ANGLOFAMA 2016

W naszej szkole po raz kolejny pod kierunkiem p. A. Garbery odbył się konkurs ?English Master? w ramach XI Anglofamy organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie. Konkurs przebiegał w 2-ch etapach:

I etap ? odbył się 18 stycznia 2016 w naszym gimnazjum,

II etap- do którego zakwalifikowała się Julia Truszkowska odbył się w I LO 18 lutego 2016.

Konkurs składał się z czterech  części, w których rywalizowali uczniowie gimnazjów z Lubina, Polkowic, Chojnowa i Ścinawy. Uczniowie zaczęli konkurs od własnych prezentacji nt. ?Najdłużej panująca Królowa Wielkiej Brytanii", następnie przeszli etap ?opis obrazka, taboo expressions i ostatecznie odpowiadali na pytania na czas?. Konkurs był bardzo trudny, ponieważ wymagał od uczestników mówienia w języku angielskim przed ponad dwustu osobową publicznością składającą się z uczniów, nauczycieli oraz międzynarodowego jury. Naszej uczennicy bardzo dobrze poszło pierwsze zadanie dotyczące wcześniej przygotowanej prezentacji ? udało jej się nawet rozśmieszyć amerykańskie jury. Poza tym finaliści etapów szkolnych prezentowali bardzo wysoki poziom dlatego panowała zacięta rywalizacja między gimnazjalistami.

Pomimo trudności konkursowych wszyscy świetnie się bawili,
a chcących poczytać więcej o tym konkursie odsyłamy na stronę:

I LO >>>

Gratulujemy!!!

A.Garbera

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj204
Wszystkie565862

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.