forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Międzyszkolny konkurs ?"językowo ? przyrodniczy?"

Dawid Kazimierczuk z klasy VIa zajął III miejsce w "Międzyszkolnym konkursie "językowo ? przyrodniczym". Konkurs odbył się 26 lutego 2016 r. w Społecznym Gimnazjum Językowym. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy z zakresu przedmiotów przyrodniczych oraz doskonalenie i motywowanie do nauki  języka angielskiego.

Konkurs obejmował wiadomości z przyrody, słownictwo i zagadnienia gramatyczne z języka angielskiego oraz czytanie ze zrozumieniem. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, a każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa.

Gratulujemy!!!

M. Śrutwa
A. Garbera

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
7 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Ambroży, Marcin
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj234
Wszystkie563635

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.