forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Uczniowie klasy 3a po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. ?Smok Obibok i jego przyjaciele? organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie. Na konkurs nadesłano 130 prac ze szkół z całej Polski. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Kacpra Krzepisza.

Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich prac malarskich i przestrzennych postanowiła przyznać naszemu uczniowi NAGRODĘ za malarską wizję barwnych smoków. Na zdjęciu dumny artysta i jego dzieło.Agnieszka Mielnik - Chudzia

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie565863

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.