Piknik Charytatywny - "Jedziemy do Jaszkotla"

Monia ,Oliwia ,Julka, Krystian, Klaudia to tylko kilka imion dzieci z Ośrodka Opiekuńczego w Jaszkotlu. To dla nich, grupa ,,pozytywnie nakręconych ludzi" zorganizowała charytatywny piknik, na którym można było spełnić marzenia. Niektóre z życzeń udało się spełnić. Sebastian bardzo chciał pójść na prawdziwy mecz piłkarski i dostał zaproszenie na stadion miejski we Wrocławiu, Klaudia pragnie pojechać do Teatru Lalek, Kasia koniecznie chce odwiedzić ZOO. Chłopcy marzyli o motocyklach :) Była straż pożarna i zabytkowe samochody. Występy wesołego klauna, iluzjonisty oraz park linowy. Oczywiście nie mogło zabraknąć również wolontariuszy z naszej szkoły, którzy bez wahania poświęcili wolną niedzielę, by spotkać się z zaprzyjaźnionymi dzieciakami.

Tradycyjnie wspólnym zabawom, śmiechom i wygłupom nie było końca. Przy odjeździe zamiast do widzenia powiedzieliśmy DO ZOBACZENIA, bo przed nami nie jeden jeszcze wyjazd do Jaszkotla.

galeria zdjęć >>>

R.Bodyk