forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Noc Odkrywców

W nocy z 20 na 21 maja w naszej szkole odbyła się "Noc Odkrywców". Klasy 5A i 5B wraz ze swoimi wychowawcami wzięły udział w bogatym programie pełnym szaleństw. Najpierw odbył się wykład na temat pogody, w trakcie którego nie zabrakło miejsca na praktyczne zastosowanie zdobywanej wiedzy. Uczestnicy mogli bowiem wybudować własną stację meteorologiczną. Następnie, w mniejszych grupach, klasy wzięły udział w warsztatach chemicznych oraz "grach wojennych". To właśnie na nich mogliśmy sporządzić domowej produkcji wulkan, pobawić się kolorami i napięciem powierzchniowym wody, poznać moc sody oczyszczonej oraz sporządzić własnego "gluta". "Gry wojenne" zapoznały nas z działaniem dźwigni i jej różnymi zastosowaniami.

Na koniec odbyliśmy regularną bitwę na katapulty. Prawdziwe szaleństwo zaczęło się dopiero po 22... Część z nas oglądała wybrany wcześniej film, a reszta mogła wypełnić sobie czas różnymi grami. Najwytrwalsi natomiast obejrzeli przepiękny wschód słońca na korytarzu z panem Maćkiem.

fotogaleria >>>


Ewa Domnik
Anna Franczak-Bodziona
Maciej Lindmajer

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wszystkie537295

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.