forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

OGÓLNOPOLSKIE BADANIE UMIEJĘTNOŚCI TRZECIOKLASISTÓW

10 i 17 maja 2016 w klasie IIIa odbyły się ogólnopolskie badania umiejętności trzecioklasistów. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego, matematyki oraz przyrody. Był to pierwszy w ich życiu prawdziwy egzamin. Test ma za zadanie pokazać mocne i słabe strony uczniów. Wyniki badań mają pomóc nauczycielom lepiej planować dalszą pracę, sprawdzą, czy szkoła pomogła rozwinąć uczniom ich umiejętności rozumowania, myślenia strategicznego, argumentowania, wnioskowania czy dokonywania interpretacji. Do Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów OBUT 2016  nasza szkoła, podobnie jak inne szkoły, przystąpiła dobrowolnie. Na zdjęciach uczniowie klasy IIIa przed rozpoczęciem i po zakończeniu testów. Teraz wyjazd na zasłużony wypoczynek - ?zielona szkoła? w Sianożętach.

A.Mielnik-Chudzia

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
24 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wszystkie537295

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.