forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

IX Powiatowe Forum Samorządów Uczniowskich

24 maja w Gimnazjum nr 5 w Lubinie odbyło się IX Powiatowe Forum Samorządów Uczniowskich. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania była "Książka i jej rola w naszym życiu". Naszą szkołę reprezentowała Rada Samorządu Uczniowskiego w składzie Karolina Szwedo, Katarzyna Noga oraz Marcel Podbucki z klasy IIIA. Drużyny rozwiązywały quiz na temat czytelnictwa, opowiadały o swoich ulubionych książkach oraz przeniosły się do czasów dzieciństwa, wspominając swoją pierwszą przeczytaną książkę. Ostatnim zadaniem było wykonanie dwóch SLEEVEFACE - zdjęć, w których własną część ciała zasłaniamy częścią ciała z książki. Wykonane fotografie należało obrobić w programie PhotoFiltre. Nasze zdjęcia zajęły I i II miejsce!!!. Wszystkie drużyny świetnie się bawiły.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Marcel Podbucki
Zastępca przewodniczącego SU Karolina Szwedo
Sekretarz Rady SU Katarzyna Noga
Opiekunowie SU

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Franciszek, Laura
  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj116
Wszystkie529417

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.