forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Hej, w kopalni praca wre

DZIEŃ GÓRNIKA to uroczystość, która wpisała się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. Jesteśmy mieszkańcami Dolnego Śląska, dlatego kładziemy szczególny nacisk na pielęgnowanie tradycji związanych z obchodami dnia świętej Barbary - atronki górników. Nasi uczniowie wyrastają w środowisku, w którym tata, dziadek lub wujek są górnikami, dlatego też staramy się przybliżać dzieciom ich ciężką pracę. Uczymy doceniać trud, jaki związany jest z wykonywaniem tego zawodu.

15 grudnia 2016 roku, chcąc uczcić tegoroczną Barbórkę, zaprosiliśmy górników, dziadków i rodziców na akademię słowno - muzyczną zorganizowaną przez uczniów klas IIIaIIIb. W tańcach, wierszach, nastrojowych pieśniach i piosenkach, staraliśmy się przekazać, że cenimy trud i niebezpieczną pracę górników i złożyć życzenia, by ich dni były pogodne, spokojne, żeby zawsze nad nimi czuwał dobry duch kopalni.

fotogaleria >>>

Aneta Drozda
Grażyna Zielińska
Sylwia Szumilas
Loretta Śliwowska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
18 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda,
Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa,
Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława,
Zuzanna, Zula

  
Zodiak: Wodnik

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj262
Wszystkie494047

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.