Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne

PRZEDSZKOLAKI CZYTAJĄ GIMNAZJALISTOM

Tym razem dzieciaczki z Przedszkola nr 1 przybyły do naszego gimnazjum. Przywitała ich bardzo serdecznie pani dyrektor Danuta Walasek. Przedszkolaki czytały bajkę o smoku Tikikiku swoim starszym kolegom. Podziwialiśmy milusińskich za piękne czytanie. Wielu z nich nie ma jeszcze siedmiu lat, a radzi sobie świetnie z literkami, sylabami i wyrazami, a przede wszystkim z dłuższym tekstem. Gimnazjaliści nagrodzili czytających głośnymi brawami. Dzieci otrzymały od nas także drobny słodki upominek. Dziękujemy pani Katarzynie Matyniak za piękne przygotowanie podopiecznych i za współpracę w ranach programów czytelniczych. Serdeczne podziękowania także dla pani Krystyny Nowickiej.

M.Żmijewska

27 Maja 2020
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.