forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

SUKCES GIMNAZJALISTÓW!!!

Dnia 1 lutego 2017 r. w Gimnazjum Salezjańskim w Lubinie odbył się etap powiatowy VI Limesowego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów. Poprzedzony był on eliminacjami szkolnymi podczas, których wyłoniono finalistów w kategorii klas pierwszych oraz drugich i trzecich. Z naszej szkoły dostali się uczniowie klasy ID ? Marcel Jaszczyk oraz IIIA ? Jakub Dobrzański. Marcel zdobył III miejsce w kategorii klas pierwszych, a Jakub I miejsce w kategorii klas II?III. Warto przypomnieć, że Jakub w poprzednich edycjach tego konkursu już trzykrotnie zdobywał I miejsce!

Gratulujemy Kubie i Marcelowi i życzymy dalszych sukcesów!!

A.Dobrzańska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj204
Wszystkie603322

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.