forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

'GŁOSKI W ZIMOWEJ OPRAWIE'

Terapia logopedyczna to nie tylko ćwiczenia języka przed lusterkiem, powtarzanie głosek czy wyrazów. Uczestnicy terapii logopedycznej mogli się przekonać, że można rozwijać mowę też na inne sposoby. W związku z tym w styczniu uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych.
Celem warsztatów było rozbudzenie twórczości plastycznej i wyobraźni uczniów, wzbogacenie zasobu słownictwa i rozwijanie mowy u dzieci z trudnościami w mówieniu. Ponadto zajęcia mały na celu prezentację indywidualnych możliwości, umiejętności i zdolności plastycznych oraz zachęcenie do wspólnej pracy logopedy, rodzica i ucznia nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

Podczas zajęć, dzieci miały za zadanie stworzyć dla ćwiczonych głosek zimowy krajobraz. Mając do dyspozycji wszelkie materiały, dzięki którym można odtworzyć piękno zimy, dzieci dodatkowo rozwijały swoje zmysły, szczególnie: wzroku, węchu i dotyku. Wernisaż prac znajduje się na holu szkoły.

B. Bulin-Duda
J. Jamróz- Mańczak

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj215
Wszystkie603333

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.