forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Warsztaty teatralne

27.01.2017 r. uczniowie klasy 4b wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach teatralnych. Czekali na nie od spektaklu "Syn dozorcy", który obejrzeli w październiku. Warsztaty wspaniale poprowadziła pani Justyna Gumienna, reżyserka i aktorka grająca jedną z głównych ról w w.w. przedstawieniu. Justyna jest absolwentką naszej szkoły!!!

W czasie zajęć czwartoklasiści poznali ciekawe techniki i ćwiczenia aktorskie. Sami tworzyli scenki pantomimiczne do wybranej muzyki. Odegrali też bajkę o "Czerwonym Kapturku". W czasie warsztatów nikt się nie nudził, wszyscy wspaniale się bawili.

galeria zdjęć >>>

A.Wiśniewska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
23 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ignacy, Jan, Roman, Seweryn, Teodor
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wszystkie551170

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.