forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

Projekt CEO pt."PoczytajMy"

8 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie czytelnicze w ramach projektu "PoczytajMY". Wzięli w nim udział uczniowie klas 3c ze szkoły podstawowej i uczennice z klasy 1b i 1c gimnazjum. Uczennice z klubu czytelniczego czytały fragmenty nowości wydawniczych z naszej biblioteki pt."Tajemnica kawiarni" i "Tajemnica więzienia" autorstwa Martina Widmarka i Heleny Willis.

Po przeczytaniu uczniowie kl. 3c SP mieli za zadanie wcielić się w role detektywów i samodzielnie rozwiązać kilka łamigłówek- zadań do tekstu.  Musieli rozwikłać następujące zagadki: rozwiązywać rebusy dotyczące zleceń detektywów, wskazać nazwiska bohaterów w krzyżówce. Uporali się rownież z sortowaniem książek- dopasowaniem tytułu do konkretnej dziedziny oraz z zadaniem, w którym należało wykazać się wiadomościami o mieszkańcach Valleby.

Po raz kolejny okazało się, że czytanie przez uczniów gimnazjum dla młodszych kolegów było owocne, a propagowanie czytelnictwa przyniosło zamierzony efekt. Koledzy z młodszych klas nie mieli większego problemu ze zrozumieniem tekstu i rozwiązaniem nietypowych zadań.

Na zakończenie naszej akcji uczniowie kl. 3c SP zorganizowali również wystawę własnych prac reklamujących książki, które zostały dodane do kanonu ulubionych i koniecznych do przeczytania.

fotogaleria >>>

K. Kurcewicz- Markowska
B. Zięba-Balik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie536574

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.