forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next
Start Start Archiwum
Drukuj Email

ZAJĘCIA EDUKACYJNO-MOTYWACYJNE

9 maja odbyły się w naszej szkole zajęcia edukacyjno-motywacyjne dla klas 1-3 szkoły podstawowej dotyczące marzeń, życiowych celów oraz drogi, jaką należy pokonać, aby odnieść życiowy sukces. Uczniowie mieli okazję poznać historię Walta Disney?a, porozmawiać na temat swoich zainteresowań oraz planów na przyszłość. Na zakończenie, dzięki uprzejmości Stowarzyszenia ?Lubin i Okolice?, dzieci oraz nauczyciele otrzymali kolorowanki, kwartalniki edukacyjne oraz wiedzę, że w życiu nie można się nigdy poddawać i zawsze trzeba wytrwale dążyć do spełnienia marzeń.

Spotkanie zostało przeprowadzone przez uczestników projektu ?Bez Granic? (i tym samym absolwentów naszej szkoły ? Szymona Rysz i Marcela Podbuckiego) realizowanego w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady ?Zwolnieni z Teorii?.  Zadaniem, które stawiają sobie licealiści, jest uświadomienie beneficjentom, że podświadome stawianie sobie granic oddala ich od realizacji własnych celów. Chcą udowodnić wszystkim, że to od nich samych zależy, czy ich marzenia staną się rzeczywistością, czy nadal pozostaną marzeniami. W ramach projektu młodzież zorganizowała spotkanie z psychologiem i mówcą motywacyjnym w I LO w Lubinie, ?Kino w Plenerze? na dziedzińcu Wzgórza Zamkowego. Obecnie przeprowadzają prelekcje dla dzieci w szkołach podstawowych i przedszkolach.

Więcej informacji na Facebooku >>>

Za realizacje projektu odpowiadają:
Kornelia Frankowska,
Anna Dubińska,
Szymon Rysz,
Dagmara Turbak,
Marcel Podbucki,
Julia Peplińska,
Katarzyna Belczyk.

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Łucja, Otylia
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj205
Wszystkie565863

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.